Barion Pixel

Welcome to dance academy. Feel free to write arabesque@mikado.com

Eredmények 2023

pole & aerial art

Eredmények 2023

LégMűvészet

2023.11.10

Amatőr Hammock Egyéni Junior I
1
. Müller Luca Bíborka
2. Bilics Léna
3. Kiss Panka

Amatőr Silk Egyéni Junior I
1.
Kostenko Anastasiia
2. Kézér Anna
3. Kuksach Darina

Amatőr Karika Egyéni Junior I
1.
Lidia Krupa
2. Nela Ploskonka
3. Nina Polak

Amatőr Karika Duó Junior I
1.
Lidia Krupa & Milena Rychter
2. Zsigó Mira Éva & S.Nagy Elizabet Magdolna
3. Molnár Hanna & Sipos Zsuzsanna

Profi Hammock Egyéni Junior I
1. Julie Micallef
2. Fehér Alíz
3. Maya Stacy Attard

Profi Silk Egyéni Junior I
1.
Prihodko Kira
2.
Shkolnaja Veronica
3.
Fehér Alíz

Profi Karika Egyéni Junior I
1.
Maródi Bori
2.
Mia Sznapka
3.
Laura Sznapka

Amatőr Silk Egyéni Junior II
1. Kertész Réka
2. Kertész Dóra
3. Séra Flávia

Amatőr Karika Egyéni Junior II
1.
Oliwia Chachurska
2.
Nikola Paduch
3.
Fazakas Csenge Orsolya

Amatőr / Profi Hammock Egyéni Junior II
1.
Neszmélyi Luca
2.
Szenczy Laura Alexandra
3.
Polgár Bernadett

Profi Silk Egyéni Junior II
1. Remenyik Lilien
2.
Yurkova Anastasiia

Profi Karika Egyéni Junior II
1. Mátyás Dorka
2.
Orovecz Gréta
3.
Mátyás Panna

Profi Karika Duó Junior II
1.
Varga Henrietta
2.
Neszmélyi Luca
3.
Fazakas Natália

Amatőr / Profi Freestyle Egyéni Junior I
1.
Márton Hanga Lea
2.
Tóth Lili
3.
Szolnoki Johanna

Amatőr / Profi Freestyle Egyéni Junior II
1.
Neszmélyi Luca
2.
Tóth Oszkár /para/
3.
Berki Boglárka

Amatőr / Profi Silk / Hammock Egyéni Felnőtt
1.
Dancz Boglárka
2.
Gál Réka
3.
Vincze Viktória

Profi Karika Egyéni Felnőtt
1.
Vitóris Vivien
2.
Visontai Szilvia
3.
Nagy Zsófia Janka

Amatőr / Profi Karika Csapat Felnőtt / Szenior
1.
Gera Tímea & Kubát Réka
2.
S.Nagy Elizabeta & Csikós Júlia & Fehér Viktória
3.
Máthé Kitty Zsófia & Kocs Bernadett

Profi Karika Egyéni Felnőtt
1. Varga Henrietta Julianna
2. Rauschenberger Nikolett
3. Szűcs Eszter

Szabad Alkotó Tér
Freestyle Loops Felnőtt – Jancsecz Dorottya
Freestyle Loops – Adams Petra & Adams Nanda
Freestyle Trapéz Felnőtt – Fazakas Natália
Karika Felnőtt – Molnárné Pintér Trude
Karika Felnőtt – Dévényi Márta

RúdMűvészet

2023.11.11

Amatőr Egyéni Junior I
1.
Taschner Korina Emília
2.
Konta Sára
3.
Botka Jázmin Maja

Amatőr Egyéni Junior II
1. Takács Petra
2.
Horova Ksenia
3.
Kovács Anita

Profi Egyéni Junior I
1.
Pinchuk Daria
2.
Kovalenko Alina
3.
Jakab Letícia

Profi Egyéni Junior II
1.
Giret Minka
2.
Karsai Fanni Kata
3.
Meronka Mira

Amatőr / Profi Duó Junior II
1.
Aleksandra Glos & Marcelina Bilka
2.
Konta Sára & Barabás Liliána
3.
Hegedűs Gerda & Orosz Noa Flóra

Amatőr Egyéni Felnőtt
1.
Deák Lili
2.
Erdélyi Rozália
3.
Pozsár Noémi

Amatőr Egyéni Szenior
1.
Sugár Andrea
2.
Irányi Orsolya
3.
Törzsök Mónika

Amatőr / Profi Szenior Duó
1.
Hajmássy-Török Zsuzsanna & Gere Ágnes
2.
Adams Petra & Adams Nanda

Profi Egyéni Felnőtt
1.
Marosvölgyi Noémi
2.
Székely Zsófia Írisz
3. Töreky Vanda Csenge

Profi Lengőrúd Egyéni Felnőtt
1. Rauschenberger Nikolett
2. Marosvölgyi Noémi

Amatőr Glamour and Exotic Art
1.
Leiblinger-Kozma Szilvia
2.
Safieh Szandra
3.
Simo Orbán Zsófia

Profi Glamour and Exotic Art
1.
Demchenko Victoria
2.
Taraszova Katya
3.
Marosvölgyi Noémi

Szabad Alkotó Tér
Junior I – Guti Renáta
Junior II Duó – Csallóközi Izabella Vincencia & Barabás Liliána
Felnőtt duó – Pintér Vivien Zsanett & Tóth Katalin
Szenior – Dr. Kádár Veronika
Felnőtt – Frank Edina
Felnőtt – Kardos-Kővágó Henrietta
Junior II Csapat – Csallóközi Izabella, Konta Sára, Takács Petra, Barabás Liliána, Fazekas Réka

Technikai különdíj
Lidia Krupa Amatőr Karika Junior I.
Előadóművészeti különdíj
Mátyás Dorka & Mátyás Panna Profi Karika Junior II. Duó
Abszolút Győztes
Mátyás Dorka & Mátyás Panna Profi Karika Junior II. Duó