Barion Pixel

Welcome to dance academy. Feel free to write arabesque@mikado.com

PAAH 2023

pole & aerial art

PAAH 2023

Pole and Aerial Art Hungary 

Verseny és Szabad Alkotó Tér – Rúd és Légművészet
2023.
november 10-11. UP Rendezvénytér
1042 Budapest, Szent István tér 13-14

2023. november 10. péntek (légművészeti számok)

Színpadi próbák
7:00 – 7:32 – Junior I. Hammock egyéni amatőr, Silk egyéni amatőr
7:32 – 8:12 – Junior I. Karika egyéni amatőr, Karika duó amatőr
8:12 – 8:56 – Junior I. Hammock egyéni profi, Silk egyéni profi, Karika, egyéni profi

1. rész 9:00 – 10:15
AMATŐR Hammock – egyéni – Junior I.
AMATŐR Silk – egyéni – Junior I.

Szünet + Színpadi próbák
10:20 – 10:28 – Junior II. Silk egyéni amatőr

2. rész 10:30 – 12:05
AMATŐR Karika – Junior I. egyéni
AMATŐR Karika – Junior II. duó

Szünet + Színpadi próbák
12:10 – 12:36 –
Junior II. Karika egyéni amatőr, Hammock egyéni profi, Silk egyéni profi

3. rész 12:45 – 14:30 

PROFI Hammock – Junior I. egyéni
PROFI Silk – Junior I. egyéni
PROFI Karika – Junior I. egyéni

Szünet + Színpadi próbák
14:35 – 14:55 – Junior II. Karika egyéni profi

4. rész 15:00 – 16:20
AMATŐR Silk – egyéni Junior II.
AMATŐR Karika – egyéni Junior II.
PROFI Hammock – egyéni Junior II.
PROFI Silk – egyéni Junior II.

Szünet + Színpadi próbák
16:25 – 16:43 – Junior II. Karika duó összevont, Junior II. Freestyle összevont, Junior I Freestyle összevont

5. rész 16:50 – 18:20
PROFI Karika – egyéni Junior II.
ÖSSZEVONT Karika  – duó Junior II.
ÖSSZEVONT Freestyle – egyéni Junior II.
ÖSSZEVONT Freestyle – egyéni Junior I.

EREDMÉNYHIRDETÉS + Felnőtt színpadi próbák

6. rész 19:30 – 21.45

ÖSSZEVONT Silk, Hammock – Felnőtt
Szabad Alkotó Tér – Freestyle, Karika
AMATŐR Karika – egyéni Felnőtt
ÖSSZEVONT Karika – duó Felnőtt
PROFI Karika – egyéni Felnőtt

EREDMÉNYHIRDETÉS

2023. november 11. szombat (rúdművészeti számok)

Színpadi próbák
7:30 – 8:08 – Junior I. egyéni amatőr, SZAT Junior I. egyéni, SZAT Junior II. duó, Junior II. egyéni amatőr
8:08 – 8:44 – Junior I. egyéni profi, Junior II. egyéni profi, Junior II. duó összevont, SZAT Junior II. csapat
8:44 – 9:28 – Felnőtt egyéni amatőr

1. rész 9:45 – 11:20
AMATŐR – egyéni – Junior I.
SZAT – egyéni – Junior I.
SZAT – duó – Junior II.
AMATŐR – egyéni – Junior II.

Szünet + Színpadi próbák
11:30 – 11:36 Szenior egyéni amatőr, Szenior-Felnőtt összevont duó 

2. rész 11:45 – 13:10
PROFI – egyéni – Junior I.
PROFI – egyéni – Junior II.
ÖSSZEVONT – duó – Junior II.
SZAT – csapat – Junior II.

Szünet + Színpadi próbák
13:10 – 13:39 Profi Felnőtt egyéni, SZAT Felnőtt egyéni, duó, Szenior egyéni

3. rész 13:45 – 15:30
AMATŐR – egyéni – Felnőtt

Szünet + Színpadi próbák
15:35 – 15:55 Felnőtt egyéni GEA

4. rész 16:10 – 18:20
AMATŐR – egyéni – Szenior
ÖSSZEVONT – duó – Szenior, Felnőtt
PROFI – egyéni – Felnőtt
SZAT – egyéni és duó Felnőtt, Szenior
PROFI – Lengőrúd – egyéni – Felnőtt

18:20 GÁLA + EREDMÉNYHIRDETÉS

5. rész 19:15 – 20:05
AMATŐR – egyéni – GEA
PROFI – egyéni – GEA

EREDMÉNYHIRDETÉS – GEA

A programváltozás jogát fenntartjuk.