Barion Pixel

Welcome to dance academy. Feel free to write arabesque@mikado.com

Eredmények 2022

pole & aerial art

Eredmények 2022

LégMűvészet

2022.11.11

Amatőr Karika Egyéni Junior I
1.
Mia Sznapka
2. Magdalena Les
3. Oláh Fruzsina

Amatőr Karika Duó Junior I
1.
Diana Smyrska & Magdalena Les
2. Paulovics Liza Effi & Kovács Anita
3. Neszmélyi Luca & Nagy Hédi

Amatőr Karika Egyéni Junior II
1.
Garbacz Dorina
2.
Varga Blaskó Léna
3.
Nagy Zsófia Janka

Profi Karika Egyéni Junior I
1. Orovecz Gréta
2. Márton Hanga Lea
3. Zajzon Petra

Profi Karika Egyéni Junior II
1.
Giret Minka
2.
Dörnyei Hanga Dorka
3.
Dancz Boglárka

Profi Karika Duó Junior
1.
Ihász Bojána & Orovecz Gréta
2.
Mátyás Dorka & Mátyás Panna
3.
Szabó Sári & Balogh Szonja

Amatőr Silk Egyéni Junior I
1. Neszmélyi Luca
2. Fehér Alíz
3. Nánay Laura

Amatőr Silk Egyéni Junior II
1.
Kertész Dóra
2.
Rottenhoffer Ágnes

Profi Silk Egyéni Junior
1.
Bene Réka Viktória
2. Szuna Vanda
3.
Remenyik Lilien

Amatőr Hammock Egyéni Junior
1.
Borbély Villő Szófia
2.
Magócsi Jázmin

Profi Hammock Egyéni Junior
1.
Zajzon Petra
2.
Váraljai Réka
3. Szenczy Laura Alexandra

Amatőr Freestyle Egyéni Junior
1.
Varga Henrietta
2.
Neszmélyi Luca
3.
Fazakas Natália

Amatőr Karika Egyéni Felnőtt
1.
Mogyorsó Rita
2.
Tóth Dorottya
3.
Ronyecz Mercédesz

Amatőr Karika Duó Felnőtt
1.
Kocs Bernadett & Máthé Kitty Zsófia
2. Adams Petra & Adams Nanda

Profi Karika Egyéni Felnőtt
1.
Kürti Regina
2.
Nzala Dorothy Fanni
3.
Suha Cecília

Szabad Alkotó Tér
Inside Park – Csapat –
Silk & Hammock Junior I
Fehér Alíz, Kiss Panka Izabella, Lele Lili, Müller Luca Bíborka,
Stetina Tekla, Szerető Anna Eliza
Sebestyén Anikó –
Hammock Felnőtt
Kádár Viktória –
Silk Felnőtt
Balla Noémi –
Silk Felnőtt

RúdMűvészet

2022.11.12

Amatőr Egyéni Junior I
1.
Hajdú Petra
2.
Takács Petra
3.
Köcski Réka Málna

Amatőr Duó Junior I
1.
Marcelina Bilka & Aleksandra Glos
2.
Rozmán-Juhász Maja & Gyebnár Nikoletta

Amatőr Egyéni Junior II
1.
Kovács Kíra
2.
Neisz Dorina

Amatőr Duó Junior II
1.
Fityus Zorka & Cseke Mercédesz
2.
Konta Sára & Barabás Liliána
3.
Keresztes Laura & Csallóközi Izabella

Profi Egyéni Junior II
1.
Demchenko Viktoria Serveegna
2.
Giret Minka
3.
Maja Baranowska

Profi Duó Junior
1.
Szántó Kira Amira & Gabona Nikol
2.
Tokaji Fruzsina & Karasszon Luca

Amatőr Egyéni Felnőtt
1.
Novák Stella
2.
Matejkó Marcsy
3.
Horváth Mónika

Amatőr Duó Felnőtt
1.
Tóth Noémi & Bálint Zsuzsanna
2.
Balázs Barbara & Azariné Sitkei Mária

Profi Egyéni Felnőtt
1.
Marosvölgyi Noémi
2.
Kardos-Kővágó Henrietta
3. Székely Zsófia

Profi Duó Felnőtt
1. Anna Polak & Gabriela Fraczek
2. Adams Petra & Adams Nanda
3. Bíró-Szigeti Szilvia & Floch Viktória

Amatőr Egyéni Szenior
1.
Kovács Anita Nelli
2.
Törzsök Mónika

Profi Egyéni Szenior
1.
Németh-Tavasz Brigitta
2.
Dr Kádár Veronika
3.
Sajtiné Nagy Julianna

Amatőr Glamour and Exotic Art
1.
Székely Zsófia
2.
Fekete-Gáspár Krisztina
3.
Lendvayné Madarász Olga

Szabad Alkotó Tér
Ultra Violák – Csapat
– Galmour and Exotic Art, Karika, Felnőtt
Csikós Júlia, Fehér Viktória, S.Nagy Elizabeta
Team PoleBernadett – Csapat – Rúd, Junior I
Bíró Dorottya, Hajdú Petra, Rozmán-Juhász Maja, Gyebnár Nikoletta,
Mák Luca, Balázs Dalma Helena, Horváth Lili, Bőr Jázmin Lili
Professional Pole Dance – Csapat – Rúd, Szenior
Tóth Noémi, Bálint Zsuzsanna, Kovács Anita Nelli, Bede Lilla, Tóth Katalin,
Varga Brigitta – Rúd Felnőtt
Óvári Eszter – Glamour and Exotic Art
EkaterinaTarasova – Glamour and Exotic Art
Berecz Adrienn – Glamour and Exotic Art

Technikai különdíj
Giret Minka
Előadóművészeti különdíj
Demchenko Viktoria Serveegna
Abszolút Győztes
Orovecz Gréta